Příběhy pacientů: Zkušenosti s úpravou zubů v Turecku

Uvažujete o úpravě zubů? Ale možná tak úplně nevíte, co od ní můžete očekávat? Můžete to snadno zjistit – desítky zákazníků už to totiž vyzkoušeli před vámi. Přečtěte si, jaké zkušenosti s úpravou zubů v Turecku mají naši klienti, jak celý proces probíhal a zda jsou s výsledkem spokojeni!

Recenze to řeknou za nás

Ať se jedná o kompletní hollywoodský smile, zubní implantáty, nebo bělení zubů, na naší klinice už jsme k dokonalému úsměvu pomohli desítkám klientů. O tom, jak byli s výsledky i samotným zákrokem spokojeni, se můžete sami přesvědčit také prostřednictvím recenzí. Najdete je nejen přímo na našem webu, kam pravidelně umisťujeme hodnocení od našich zákazníků, ale samozřejmě také na Google a dalších platformách. 

Pokud vás ale jejich zkušenosti zajímají trochu víc do hloubky a chcete se dozvědět, jak jejich úprava zubů probíhala (a co můžete očekávat, pokud se pro ni sami rozhodnete), pojďte se s námi podívat na několik příběhů našich klientů.

Přečtěte si také: Komplikace při vytrhnutí zubu a jak se jim vyhnout

Jakubovy zkušenosti s úpravou zubů

Jedním z našich spokojených zákazníků je také youtuber Jakub Smrek, kterého možná znáte spíše pod jeho přezdívkou Freescoot. Jakub je známý tím, že se zajímá o to, jak vypadá – a tak se po úspěšné transplantaci vlasů rozhodl podstoupit také estetickou úpravu zubů. A protože je jako youtuber zvyklý dělit se o detaily ze svého života, měli jsme to štěstí, že pro nás celou svou cestu za novými zuby detailně zdokumentoval. 

Zkušenosti s cestou do Turecka

Mnoho našich klientů se ze všeho nejvíce obává samotné cesty na zákrok. Jak ale Jakub vysvětluje, není k tomu důvod: „Hned na letišti na mě čekala delegátka s řidičem. Delegátka mi ze všeho nejdřív pomohla zařídit místní SIM kartu a pak mě řidič odvezl přímo na hotel. Během cesty z letiště na hotel mi navíc delegátka vysvětlila, jak bude všechno probíhat, co se bude dít, na hotelu mi pak pomohla se ubytovat, takže to bylo naprosto super.

V hezčím pokoji jsem asi nikdy nebyl,“ uvedl Jakub nadšeně k ubytování, které je součástí balíčku při úpravě zubů. „Hotel by zajištěný přímo od New Smile, byl nádherný, pětihvězdičkový. Byly tam sauny, bazén, snídaně, fitko…

Jak to všechno probíhalo na klinice

Klinika byla naprosto čistá, moderní. První den jsem na prohlídce absolvoval 3D rentgen, kde mi zkontrolovali zuby, aby viděli, jak vypadají, kde jsou třeba kazy, kde mám výplně, a potom jsem měl konzultaci s doktorem, kde jsme řešili mimo jiné, co očekávám,“ řekl nám Jakub ke své první prohlídce na klinice. 

Řekl jsem, že chci korunky, ne fazety. Doktor mi vysvětlil, jak se to dělá, aby zuby pod korunkami neshnily, což je jeden z největších mýtů. Funguje to tak, že se zuby po obroušení úplně vyčistí, vydezinfikují, aby ty zuby byly sterilní, a na ně se nasadí ty korunky. A vlastně se to zacementuje, když to takhle řeknu, takže není šance, aby se pod to dostala nějaká bakterie.

Zkušenosti s úpravou zubů

Druhý den jsem šel rovnou na broušení. Dostal jsem dočasné zuby, které byly v podstatě obtisky mých zubů. Byl to trochu nezvyk, ale v pohodě jsem se s nimi i najedl,“ popisuje, jak pokračovala jeho cesta za novými zuby. „Během těch dní, kdy se čekalo, než se vyrobí moje zirkonové korunky, jsem na kliniku ještě chodil na různé úpravy. Měl jsem problémy s kanálky, musely se vyměnit černé plomby na osmičkách za bílé a podobně.

V den D jsem přišel a sundali mi moje dočasné zuby. Pak se všechno čistilo, dezinfikovalo a podobně. Nejdřív mi zkusili ty zirkonové zuby nasadit bez lepidla, aby zjistili, jak to bude vypadat,“ vzpomíná Jakub na den samotného zákroku. „Když zjistili, že je všechno v pohodě, tak teprve potom ty zuby pořádně zafixovali a nalepili. Bylo to bezbolestné, jen mě po nasazení bolela hlava.

Co se dělo po úpravě zubů

Ze začátku jsem trochu šišlal. Možná ještě teď trochu šišlám,“ řekl nám Jakub na otázku, jak se cítil po operaci. „Musel jsem si zvyknout, protože ty zuby nejsou úplně stejně velké jako ty moje. Já jsem měl zuby na jedné straně menší než na té druhé, takže to vyrovnávali. Tak si musím jen zvyknout na to, že je něco jinak.

Všem, kdo o téhle úpravě přemýšlí, ji doporučuji. Určitě se není za co stydět. Tyhle věci – úpravy vlasů, zubů – by neměly být tabu.

Přečtěte si také: Co dělat, když si ulomíte zub

Honza a jeho zkušenost s úpravou zubů v Turecku

Další z influencerů, kteří využili při úpravě zubů naši kliniku, je Honzi Michálek, kterého můžete znát především z TikToku. Podobně jako Freescoot i Honza se rozhodl podělit se s námi o to, jak jeho úprava zubů v Turecku probíhala. 

Zkušenosti se vstupní prohlídkou na klinice

Jsme na hotelu a zítra v devět ráno mě vyzvednou a zavezou mě na kliniku,“ popisuje Honza v jednom ze svých videí, v nichž dokumentoval svou úpravu zubů, první den v Turecku. „Projedou zuby rentgenem, zjistí, jestli mám kazy, kolik mám plomb, jestli mám nějaké záněty…

Zjistili, že mi musí vytáhnout zub moudrosti, protože roste křivě. To jsem nakonec ani necítil,“ vysvětlil, jak probíhaly první dny jeho pobytu v Istanbulu. Lékaři na klinice totiž využívají tento čas k tomu, aby zkontrolovali celkový stav ústní dutiny a napravili případné problémy.  

Další den přišlo broušení a nasazování náhradních zubů. Po něm jsme se konečně odhodlali vyrazit do centra. Šli jsme do největšího místního akvária, aby to nebylo jenom o zubech.

Jak se Honza cítil po úpravě zubů

Po dvou týdnech už jsem bolesti neměl vůbec žádné, nešišlal jsem a hlavně jsem byl naprosto spokojený s tím, jak zuby vypadají. Hned se na svět budu víc usmívat,“ uvedl Honza a dodal: „Bylo o mě postaráno jak v peřince, doktoři super a zkušení.

Zkušenost našeho zákazníka Petra

Nechal jsem si udělat nové zuby s firmou New Smile a můžu potvrdit, že je to fakt pecka,” sdělil nám Petr hned na úvod. „Ještě před třemi měsíci jsem byl někdo úplně jiný. Teď se můžu svobodně smát.“ 

Zákrok doporučuji. Je to mimořádně super,“ uvedl, když jsme se ho zeptali, zda by úpravu zubů v Turecku doporučil i ostatním. Dodal, že svého rozhodnutí jednoznačně nelituje.

Petrova úprava zubů: před a po

Když Petr viděl výsledek své úpravy zubů, neskrýval nadšení. Svěřil se nám, že před ní nebyl úplně stoprocentně sám sebou, ale nyní se za svůj úsměv rozhodně nemusí stydět. Podívejte se sami, jak Petrovy zuby vypadaly před odjezdem do Turecka a jak vypadá Petr dnes.

Přečtěte si také: Jak se zbavit zubního plaku a zánětu dásní

Další spokojení zákazníci na cestě za novým úsměvem

Zajímá vás ještě více zkušenosti pacientů s úpravou zubů v Turecku? Podobně spokojených zákazníků máme několik desítek – na ukázku jsme pro vás vybrali několik dalších referencí:

Firma New Smile mi zajistila veškeré odvozy autem, hezký hotel. Na klinice byl perfektní, skvělý zubař. Jsem strašně moc spokojená. Jestli chcete mít krásný úsměv a krásné zuby, tak neváhejte a přijeďte!

Chtěl bych New Smile poděkovat za krásnou a precizní práci. Prostředí bylo krásné a velmi čisté, přístup lékařů profesionální, stejně tak delegátky, která mi vše vysvětlila, se vším poradila a parádně překládala. Výlet do Istanbulu jsme spojili s památkami a dlouhými výlety. Prostě fakt super.

Přijela jsem do Turecka s firmou New Smile. Zajistili mi veškeré odvozy k lékaři, ubytování v perfektním hotelu. Pan zubař byl úplně úžasný. Kdo z vás řešíte zuby a krásný úsměv, tak neváhejte a jeďte do Turecka.

Prostě je to špička. Nelituji toho a všem doporučuji.

Přidáte se k našim spokojeným zákazníkům?

Začněte nezávaznou konzultací ZDARMA!

Otevřít chat
1
Scan the code
Dobrý den👋
Jak Vám můžeme pomoci?