Co Vás zajímá o zubních implantátech

FAQ o zubních implantátech a dalších

Pomáhá hollywoodský úsměv pro silnější žvýkání?

Ano, Hollywood Smile pomáhá nejen napravit vnější vzhled, ale posiluje i zuby, a dává jim tak větší schopnost žvýkat.

Jak dlouho by měla korunka umístěná na zubech vydržet?

Tato doba se u jednotlivých pacientů liší. Obvykle je to okolo 15 let, životnost je limitována kvalitou zubů, na kterých je korunka upevněna, a následnou péčí o nové korunky.

Ovlivňuje věk zubní implantáty?

Zubní implantáty jsou možné téměř u každého, bez závislosti na věku. Výjimku tvoří pouze mladí pacienti, u kterých ještě není ukončen růst čelistí, a pacienti s těžkými systémovými chorobami, s vážně narušeným imunitním systémem, onkologičtí pacienti a velmi silní kuřáci.

Jsou zubní implantáty bolestivé?

Zavedení implantátu je minimálně invazivní zákrok. Zubní implantáty se provádějí v lokální anestezii, takže během operace nedochází k žádné bolesti. Po proceduře se však může objevit menší nepohodlí, které je normální. Po zákroku může pacient bez problémů odejít sám, není třeba doprovod. Po odeznění účinků anestezie se většinou nedostavuje výraznější bolestivost, ale v případě potřeby je možné užít jakýkoliv běžný lék proti bolesti.

Mohu po proceduře jíst?

Po zákroku doporučujeme několik hodin nejíst, respektive do odeznění účinků anestezie. Poté byste měli konzumovat snadno stravitelná jídla, jako jsou jogurty, kaše, vejce a ryby. Vyvarujte se pevné stravě a potravinám, které vám na zubech ulpívají i běžně, mohlo by to ovlivnit proces hojení a obnovy zubních procedur. Po proceduře byste se také měli vyhýbat sladkým jídlům a nápojům, protože bakterie mohou cukr v těchto potravinách využívat k produkci kyselin a tyto kyseliny mírně poškozují zuby.

Mohu si při hollywoodském úsměvu vybrat vzhled nových zubů?

Ano, při proceduře hollywood smile si klient vybírá nejen barvu, ale také tvar i samotnou velikost zubů.

Co jsou zubní implantáty?

Zubní implantát je umělý zubní kořen, aplikovaný do čelistní kosti. Používá se při ztrátě zubu. Tento umělý kořen slouží k připevnění korunky, můstku nebo snímatelné zubní náhrady.

Vypadají implantované zuby přirozeně?

Zubní implantáty poskytují přirozený vzhled; jsou individuálně navrženy tak, aby tvarem a barvou vypadaly jako ostatní zuby.

Jaká by měla být péče o zuby po operaci?

Po operaci je velmi důležité dbát na ústní hygienu a péči o implantáty a denně si čistit zuby. Zubní specialista vám poradí, jak správně pečovat o ústní dutinu s implantáty.

Výsledky úprav zubů s NewSmile

Více referencí

Jak hodnotí naši spolupráci klienti

Tomáš

Ďakujem tímu Newsmile.cz a hlavne p.Štepánkovi za veľmi rýchlu komunikáciu. Trochu som sa obával vycestovať do Turecka, ale nakoniec moja skúsenosť dopadla skvele. Dal som si urobiť 2 implantáty a 6 koruniek na predné zuby. Ďakujem, že ste mi po rokoch ,, vrátili spať “moj úsmev.

Lukáš

Konzultace v Praze před příchodem, zákrok proběhl dobře, od 1. dne až do odchodu domů. Všechny mé otázky byly zodpovězeny. Skvělá péče delegátky během pobytu. Zubařka na klinice byla velmi milá, i když jsem měl strach ze zákroku, naprosto mě uklidnila. Hotel byl na klidném místě a vychutnal jsem si také hotelovy wellness.

David

Úprimne sa mi veľmi páčil spôsob poskytovania vašich služieb. Ako zákazník som veľmi spokojný s ošetrením, ktoré som dostal, a so spôsobom, akým ste celý proces zvládli. Klinika je moderná a personál veľmi profesionálny. Dúfam, že budem s výsledkami spokojný, tak ako som bol na klinike!

Lucie

Jsem opravdu vděčná, že jsem mohla zažít tuto zkušenost na vlastní kůži a jsem velmi nadšená z dosažených výsledků! Vynikající přátelský personál, připravený a pozorný na každou moji potřebu. Další silnou stránkou je přinejmenším bezvadná hygiena na klinice a během procesu. Děkuji Newsmile.cz a mně svěřené konzultantce a tlumočničce, která se postarala o organizaci mého pobytu, zákrok a veškerou komunikaci na klinice. Moje zuby vypadají skvěle a zákrok byl bezbolestný.

Chci konzultaci
Otevřít chat
1
Scan the code
Dobrý den👋
Jak Vám můžeme pomoci?