Náš NewSmile příběh

Za vznikem naší společnosti stojí osobní a pozitivní zkušenost majitele, po které se začal naplno věnovat službám v této oblasti tak, aby tuto pozitivní zkušenost se skvělým výsledkem mohl poskytovat dalším lidem.

Co jsme zač

Jsme českou společností se sídlem v Brně a dáváme si za cíl poskytovat nadstandardní služby za lepší cenu než v České republice. Je to již šest let od založení firmy a nyní rozšiřujeme služby o další estetické procedury, a to o stomatologické zákroky. Proměna úsměvu je komplexní a propracovaný postup, který řeší mnoho problémů se zuby a je jedinečně přizpůsobený pro každého pacienta.

Náš příběh

Je to šest let od založení firmy a nyní rozšiřujeme služby o další estetické procedury, a to o stomatologické zákroky. Proměna úsměvu je komplexní a propracovaný postup, který řeší mnoho problémů se zuby a je jedinečně přizpůsobený pro každého pacienta.

Spolupracujeme s evropskou klinikou v srdci Istanbulu, která má na kontě více než 50 000 úspěšných zákroků a patří mezi jedničky ve svém oboru. Zubní specialisté jsou zkušenými profesionály, kteří se neustále vzdělávají a udržují v kontaktu s vývojem daného oboru. Využívají nejmodernější vybavení a špičkové technologie tak, aby našim pacientům zajistili ty nejlepší výsledky.

Kosmetičtí zubní lékaři vám individuálně navrhnou komplexní ošetření kombinující různé postupy, které jsou svou povahou nejméně invazivní a poskytují nejlepší výsledky tak, aby zvýraznily váš úsměv.

Nemusíte se o nic starat, vše zařídíme za vás. Prvním krokem je nezávazná telefonická konzultace, kde se na základě vašich zubních snímků stanoví spolu se zubními specialisty předběžné léčebné procedury a cena. Po domluvení termínu vám zařídíme leteckou dopravu do Istanbulu a zpátky i ubytování v pětihvězdičkovém hotelu. Po příletu do Turecka na vás bude čekat naše delegátka, která ovládá plynule anglický a turecký jazyk a pomůže s ubytováním i vyřízením veškerých formalit.

Vstupní prohlídka na klinice začíná vytvořením 3D rentgenového snímku a následnou prohlídkou zubním lékařem. Na základě těchto snímků a osobní konzultace se specialistou se stanoví přesný postup, plán zubních úprav a finální cena. Na všech konzultacích a zákrocích je s vámi naše delegátka, která vám přeloží podrobné vysvětlení zubních specialistů. Po zákroku zubní lékař doporučí, jak o zuby pečovat, aby váš úsměv byl stále dokonalý. Při návštěvě Turecka se určitě najde nějaký ten čas na prozkoumání města a v případě zájmu vám i tady bude delegátka k dispozici.

Jak hodnotí naši spolupráci klienti

Tomáš

Ďakujem tímu Newsmile.cz a hlavne p.Štepánkovi za veľmi rýchlu komunikáciu. Trochu som sa obával vycestovať do Turecka, ale nakoniec moja skúsenosť dopadla skvele. Dal som si urobiť 2 implantáty a 6 koruniek na predné zuby. Ďakujem, že ste mi po rokoch ,, vrátili spať “moj úsmev.

Lukáš

Konzultace v Praze před příchodem, zákrok proběhl dobře, od 1. dne až do odchodu domů. Všechny mé otázky byly zodpovězeny. Skvělá péče delegátky během pobytu. Zubařka na klinice byla velmi milá, i když jsem měl strach ze zákroku, naprosto mě uklidnila. Hotel byl na klidném místě a vychutnal jsem si také hotelovy wellness.

David

Úprimne sa mi veľmi páčil spôsob poskytovania vašich služieb. Ako zákazník som veľmi spokojný s ošetrením, ktoré som dostal, a so spôsobom, akým ste celý proces zvládli. Klinika je moderná a personál veľmi profesionálny. Dúfam, že budem s výsledkami spokojný, tak ako som bol na klinike!

Lucie

Jsem opravdu vděčná, že jsem mohla zažít tuto zkušenost na vlastní kůži a jsem velmi nadšená z dosažených výsledků! Vynikající přátelský personál, připravený a pozorný na každou moji potřebu. Další silnou stránkou je přinejmenším bezvadná hygiena na klinice a během procesu. Děkuji Newsmile.cz a mně svěřené konzultantce a tlumočničce, která se postarala o organizaci mého pobytu, zákrok a veškerou komunikaci na klinice. Moje zuby vypadají skvěle a zákrok byl bezbolestný.

Chci konzultaci
Otevřít chat
1
Scan the code
Dobrý den👋
Jak Vám můžeme pomoci?