Jak probíhá operace zubů? Úprava zubů krok za krokem

Proměna úsměvu je komplexní a propracovaný postup, který řeší mnoho problémů se zuby a je jedinečně přizpůsobený pro každého pacienta. Naši kosmetičtí zubní lékaři navrhují komplexní ošetření kombinující různé postupy, které jsou svou povahou nejméně invazivní a poskytují nejlepší výsledky. Veškeré úpravy jsou navrženy tak, aby zvýraznily váš úsměv.

Jak probíhá operace zubů?

Operace zubů probíhá pod lokální anestezií, nemusíte mít proto žádné obavy.

Začneme bezplatnou konzultací

Stačí se nám ozvat a domluvit si schůzku na našich pobočkách v Praze či v Brně. Dozvíte se, jak celý zákrok probíhá, a ukážeme vám také výsledek, na který se budete moct těšit. Pokud se rozhodnete do toho jít s námi, vyfotíme vás a fotografii pošleme lékaři, který posoudí, zda je zákrok možný.

Jdeme do toho

Odpověď budete znát do tří dnů, takže budeme moct v pohodě začít řešit všechny
náležitosti. Pošleme vám cenovou nabídku, domluvíme se na termínu i místu zákroku a podepíšeme smlouvu se všemi podrobnostmi. Samozřejmostí je i ubytování v 5* hotelu.

Jak probíhá transplantace zubů?

Transplantace zubů probíhá pod lokální anestezií, nemusíte mít proto žádné obavy. Po vyšetření a rentgenu na klinice vám lékaři opraví kazy, vymění plomby za bílé, vsadí zubní implantáty s novými korunkami nebo cokoli, co bude potřeba.

Jak je to s termínem a cenami

Při podepisování smlouvy bude potřeba zaplatit 20% zálohu ze sjednané ceny. A jak to vychází časově? Termín zákroku standardně domlouváme od dvou do šesti týdnů od konzultace, takže už můžete pomalu trénovat pózy na selfíčka.

První den cesty za krásnými zuby

První den přiletíte do Istanbulu, kde na vás bude čekat český delegát. Zaveze vás do hotelu a vyřídí všechny formality. Vy si uděláte pohodlí a třeba vyrazíte poznat i kousek z překrásné turecké metropole. Delegát vám v případě zájmu rád ukáže to nejlepší, co Istanbul nabízí.

Předoperační vyšetření a zákrok

První den je tady. Ráno vás odvezeme na kliniku, kde prvně provedeme rentgen a poté si spolu se zubařem a delegátem proberete váš operační plán. Poté následuje samotný zákrok, který probíhá pod lokální anestezií, takže vás nebude nic bolet. Následující dny budou naplánovány podle potřeby a zakončeny finální kontrolou. Volný čas mezitím můžete využít k odpočinku či návštěvě a prozkoumávání města.

Kontrola a návrat domů

Den po zákroku vás delegát odveze znovu na kliniku, kde lékař vše zkontroluje. Dozvíte se, jak se o zuby správně starat, a pak už vás čeká cesta domů. A my jen doufáme, že vás s krásným a sebevědomým úsměvem vaši blízcí poznají.

Jak hodnotí naši spolupráci klienti

Tomáš

Ďakujem tímu Newsmile.cz a hlavne p.Štepánkovi za veľmi rýchlu komunikáciu. Trochu som sa obával vycestovať do Turecka, ale nakoniec moja skúsenosť dopadla skvele. Dal som si urobiť 2 implantáty a 6 koruniek na predné zuby. Ďakujem, že ste mi po rokoch ,, vrátili spať “moj úsmev.

Lukáš

Konzultace v Praze před příchodem, zákrok proběhl dobře, od 1. dne až do odchodu domů. Všechny mé otázky byly zodpovězeny. Skvělá péče delegátky během pobytu. Zubařka na klinice byla velmi milá, i když jsem měl strach ze zákroku, naprosto mě uklidnila. Hotel byl na klidném místě a vychutnal jsem si také hotelovy wellness.

David

Úprimne sa mi veľmi páčil spôsob poskytovania vašich služieb. Ako zákazník som veľmi spokojný s ošetrením, ktoré som dostal, a so spôsobom, akým ste celý proces zvládli. Klinika je moderná a personál veľmi profesionálny. Dúfam, že budem s výsledkami spokojný, tak ako som bol na klinike!

Lucie

Jsem opravdu vděčná, že jsem mohla zažít tuto zkušenost na vlastní kůži a jsem velmi nadšená z dosažených výsledků! Vynikající přátelský personál, připravený a pozorný na každou moji potřebu. Další silnou stránkou je přinejmenším bezvadná hygiena na klinice a během procesu. Děkuji Newsmile.cz a mně svěřené konzultantce a tlumočničce, která se postarala o organizaci mého pobytu, zákrok a veškerou komunikaci na klinice. Moje zuby vypadají skvěle a zákrok byl bezbolestný.

Chci konzultaci
Otevřít chat
1
Scan the code
Dobrý den👋
Jak Vám můžeme pomoci?