Nabídka kvalitních zubních zákroků

Jaké zubní zákroky při úpravě využíváme

Hollywood smile

Kompletní proměna vašeho úsměvu.

Fazety

Estetické ošetření
zubů.

Implantáty

Náhrada zubního
kořene.

Korunka

Korunková náhrada zubu je funkčním i estetickým řešením.

Bělení

Ordinační bělení
zubů.

Endodontika

Ošetření kořenových kanálků.

Hollywood smile

Hollywood Smile nebo Smile Makeover je termín z kosmetické stomatologie, který zahrnuje několik kosmetických ošetření zaměřených na dosažení správného tvaru, barvy a velikosti zubů k získání dokonalého úsměvu. Smile makeover spočívá v nasazování zubních korunek na všechny zuby, nebo alespoň na všechny viditelné zuby v obou čelistech. Před nasazením korunek vám zubař opraví veškeré kazy, zanesené kanálky a vše, co bude potřeba. Úspěch a dlouhověkost každé kompletní protetické rekonstrukce, jako je Hollywood Smile, nespočívá jen v estetickém uspokojení, ale i v zajištění funkčnosti zubů a čelisti.

Zubní fazety

Zubní fazety jsou v současné době jednou z nejmodernějších estetických metod, kterou se dá změnit nejen barva, tvar, ale například i velikost. Pomocí těchto keramických fazet můžeme také schovat nedostatky zubů či vady skloviny, změnit postavení v zubním oblouku či mezery mezi zuby tak, že nikdo nepozná, že nejsou vaše. Barva fazet je vysoce odolná vůči barvivům z kávy, čaje a jiných barevných potravin či kouření, nehrozí tak jejich následné zbarvení. Pomocí této metody lze zlepšit i estetiku u zubů poškozených fluorózou, hypoplazií skloviny nebo i u tetracyklinových zubů. Nejčastěji se fazety zhotovují na přední zuby, které jsou viditelné při vašem úsměvu. Metoda spočívá v aplikaci tenké vrstvy keramického materiálu na přední část zubu, který se lepí na nebroušené nebo minimálně broušené zuby. Tato plocha zakryje veškeré potřebné nedokonalosti k získání zářivého úsměvu.

Zubní implantáty

Zubní implantát je náhradou ztraceného zubního kořene. Je to tedy v podstatě umělý zubní kořen. Zavedení zubního implantátu je chirurgický postup, při kterém se kořeny zubů nahradí titanovými šroubovitými čepy, na které se našroubuje umělý pilíř, který propojuje implantát s korunkou. Na abutment se následně upevní zirkonová zubní korunka, a tím je nahrazen celý zub. Tyto čepy se pevně zavádí do čelistní kosti, které s čelistí pacienta srostou a jsou jím natrvalo přijaty, vypadají a fungují podobně jako ty skutečné. Jedná se o metodu, kdy jsou použity materiály, které jsou pro pacienta neškodné a nenavozují alergii. Provedení zubního implantátu jako zubní náhrady není vhodné, pokud není čelist pacienta zcela vyvinuta. Další možnou komplikací je chybějící nebo nedostatečně velká kost, do které se implantát umisťuje. Tento problém lze vyřešit augmentací neboli dostavbou potřebné kosti. Výhodou oproti zubnímu můstku je, že mezi zubními implantáty a zuby pacienta nelze po implantaci rozeznat rozdíl.

Zubní korunka

Zubní korunka je fixní neboli pevná protetická náhrada ztracených zubních tkání přirozené korunky zubu. Nasazuje se buďto na část zbylého vlastního zubu, nebo na implantát. Používá se k rekonstrukci zubu při velkých ztrátách tvrdých zubních tkání nebo v okamžiku, kdy již nelze následkem úrazu, rozsáhlého zubního kazu či ošetření kořenového kanálku zhotovit klasickou výplň. Korunky často slouží také jako pilířová konstrukce fixních můstků.

Zubní korunky jsou vlastně umělé pláště doplňující tvar poškozeného zubu, které jsou pevně připojeny na nabroušený zub pacienta, jsou zcela funkčně i esteticky plnohodnotnou náhradou zubu.

Zubní můstek

Zubní můstek je protetická náhrada chybějících zubů a je pevně fixovaná na dvou či více zdravých zubech pacienta. Ke zhotovení zubního můstku přistupuje zubní lékař v případě, že jste přišli o celý zub nebo jej máte poškozený do té míry, že už by nebyl schopen unést korunku. Zhotovují se při ztrátě 1–2 zubů nebo při ztrátě až čtyř zubů ve frontálním úseku a až tří zubů v postranním úseku. Velké mezizubní mezery musí být ohraničeny kvalitními pilířovými zuby, a to špičáky nebo stoličkami. Zubní můstek nelze zhotovit např. u příliš mladých lidí, kdy není dokončen vývoj zubu, nebo u vážných onemocněních parodontu.

Bělení zubů

Nejšetrnější způsob úpravy zubů a získání dokonalého úsměvu je jejich vybělení. Kromě zdravotního hlediska kvality péče klademe při bělení velký důraz na výslednou estetiku. Díky inovativní technologii je bělení zubů rychlé, snadné a zcela bezbolestné. Profesionální bělení se provádí v ordinaci zubního lékaře přibližně hodinu. Stačí pouze jedna návštěva a můžete mít zuby o několik odstínů bělejší. Při bělicí proceduře ordinačního bělení nejprve naneseme na dásně ochrannou bariéru, aby rty, dásně a jazyk nepřišli do kontaktu s bělicím gelem. Následně naneseme na zuby speciální hydrogen-peroxidový gel a dvacet minut ozařujeme zuby modrým světlem s UV zářením. Pro zlepšení stupně vybělení opakujeme tento proces třikrát.

Endodontika (léčba kořenového kanálku)

Endodoncie je jedna ze specializací zubního lékařství. Zabývá se ošetřením vnitřního prostoru zubu zejména při napadení zubní dřeně rozsáhlým zubním kazem nebo při přípravě na korunku. Endodontisté provádějí škálu zákroků, mezi které patří ošetřování kořenových kanálků, zubní chirurgie, léčba prasklých zubů nebo zubních úrazů. Jednou z nejčastějších procedur je ošetřování kořenových kanálků. Procedura spočívá v mechanickém a chemickém pročištění zubních kanálků a jejich dezinfekci od nákazy. Po kompletním ošetření následuje jejich naplnění a uzavření, nehrozí již jejich opětovný zánět. Správným ošetřením kanálků předejdete vytržení zubu, který by se poté musel nahrazovat implantátem.

Proč chtít lepší zuby od NewSmile

Nejlepší cena

Oproti jiným klinikám u nás provádíme zákroky za výrazně nižší cenu a s větší efektivitou.

Špičková klinika

Spolupracujeme s nejmodernější klinikou, která je špičkou v oboru.

Záruka 15 let

Našim metodám věříme natolik, že vám na upravené zuby dáváme 15letou záruku.

Česká společnost

Spolupracujeme s tureckými klinikami, ale jsme ryze česká firma, která se o své klienty vždy dobře postará.

Rychlá cesta k úsměvu

Od první konzultace po zákrok a krásné zuby to potrvá jen dva až šest týdnů.

Český delegát

Bude vám v Turecku neustále k dispozici, pomůže na klinice i při poznávání města.

Spokojení klienti

Pomohli jsme již mnoha a mnoha klientům. Mrkněte se na naše reference.

Bezplatná konzultace

Začneme konzultací v Praze či v Brně, kde se vše dozvíte a pak se rozhodnete, zda do toho půjdete s námi.

Výsledky našich zákroků

Více referencí

Jak hodnotí naši spolupráci klienti

Tomáš

Ďakujem tímu Newsmile.cz a hlavne p. Štěpánkovi za veľmi rýchlu komunikáciu. Trochu som sa obával vycestovať do Turecka, ale nakoniec moja skúsenosť dopadla skvele. Dal som si urobiť 2 implantáty a 6 koruniek na predné zuby. Ďakujem, že ste mi po rokoch vrátili spať moj úsmev.

Lukáš

Konzultace v Praze před příchodem, zákrok proběhl dobře, od 1. dne až do odchodu domů. Všechny mé otázky byly zodpovězeny. Skvělá péče delegátky během pobytu. Zubařka na klinice byla velmi milá, i když jsem měl strach ze zákroku, naprosto mě uklidnila. Hotel byl na klidném místě a vychutnal jsem si také hotelový wellness.

David

Úprimne sa mi veľmi páčil spôsob poskytovania vašich služieb. Ako zákazník som veľmi spokojný s ošetrením, ktoré som dostal, a so spôsobom, akým ste celý proces zvládli. Klinika je moderná a personál veľmi profesionálny. Dúfam, že budem s výsledkami spokojný, tak ako som bol na klinike!

Lucie

Jsem opravdu vděčná, že jsem mohla zažít tuto zkušenost na vlastní kůži a jsem velmi nadšená z dosažených výsledků! Vynikající přátelský personál, připravený a pozorný na každou moji potřebu. Další silnou stránkou je přinejmenším bezvadná hygiena na klinice a během procesu. Děkuji Newsmile.cz a mně svěřené konzultantce a delegátce, která se postarala o organizaci mého pobytu, zákrok a veškerou komunikaci na klinice. Moje zuby vypadají skvěle a zákrok byl bezbolestný.

Chci konzultaci
Otevřít chat
1
Scan the code
Dobrý den👋
Jak Vám můžeme pomoci?