Klientům přinášíme
opravdové
výsledky

Výsledky úprav zubů s NewSmile

Jak to probíhá před a po transplantaci

Honzi Michálek a jeho cesta za hollywood smile

Jakub Smrek a jeho cesta za vysněným úsměvem

Jakub Smrek a jeho cesta za vysněným úsměvem

Spokojený zákazník při cestě za novým úsměvem

Jeden z našich klientů po svém zákroku v Turecku

Jeden z našich klientů po svém zákroku v Turecku

Další výsledky úprav zubů s Newsmile

Náš zázkazník Petr
na zákroku v Turecku

Spokojená zákaznice se svým novým úsměvem

Spokojená zákaznice se svým novým úsměvem

Váš nový úsměv
s Newsmile.cz

Jak hodnotí naši spolupráci klienti

Tomáš

Ďakujem tímu Newsmile.cz a hlavne p.Štepánkovi za veľmi rýchlu komunikáciu. Trochu som sa obával vycestovať do Turecka, ale nakoniec moja skúsenosť dopadla skvele. Dal som si urobiť 2 implantáty a 6 koruniek na predné zuby. Ďakujem, že ste mi po rokoch ,, vrátili spať “moj úsmev.

Lukáš

Konzultace v Praze před příchodem, zákrok proběhl dobře, od 1. dne až do odchodu domů. Všechny mé otázky byly zodpovězeny. Skvělá péče delegátky během pobytu. Zubařka na klinice byla velmi milá, i když jsem měl strach ze zákroku, naprosto mě uklidnila. Hotel byl na klidném místě a vychutnal jsem si také hotelovy wellness.

David

Úprimne sa mi veľmi páčil spôsob poskytovania vašich služieb. Ako zákazník som veľmi spokojný s ošetrením, ktoré som dostal, a so spôsobom, akým ste celý proces zvládli. Klinika je moderná a personál veľmi profesionálny. Dúfam, že budem s výsledkami spokojný, tak ako som bol na klinike!

Lucie

Jsem opravdu vděčná, že jsem mohla zažít tuto zkušenost na vlastní kůži a jsem velmi nadšená z dosažených výsledků! Vynikající přátelský personál, připravený a pozorný na každou moji potřebu. Další silnou stránkou je přinejmenším bezvadná hygiena na klinice a během procesu. Děkuji Newsmile.cz a mně svěřené konzultantce a tlumočničce, která se postarala o organizaci mého pobytu, zákrok a veškerou komunikaci na klinice. Moje zuby vypadají skvěle a zákrok byl bezbolestný.

Chci konzultaci
Otevřít chat
1
Scan the code
Dobrý den👋
Jak Vám můžeme pomoci?